STS stawia na terminale samoobsługowe

W Aktualności DNIA
- Updated

Firma Mateusza Juroszka wprowadza kolejną innowację w swojej naziemnej sieci sprzedaży. W punktach STS znaleźć będzie można samoobsługowe terminale do gry od firmy Novomatic.

Dwa miesiące temu w mediach pojawiła się informacja, że STS zainwestuje w lokale o bardzo wysokim standardzie w największych miastach w naszym kraju. Pierwsza tego typu placówka została otwarta w Szczecinie.

Widać, że lider polskiego rynku bukmacherskiego nie rezygnuje z detalicznej sprzedaży i wprowadza kolejną innowację. Już za niedługo w punktach STS będzie można znaleźć samoobsługowe terminale SSBT (z ang. SelfService Betting Terminal). Jak można było przeczytać w niedawnym wydaniu gazety „Rzeczpospolita”, w pierwszej fazie projektu w całym kraju zostanie wdrożonych 30 automatów. Dostawcą produktu jest dobrze znana firma Novomatic.

„Nasza sieć lokali stacjonarnych liczy już ponad 440 placówek. Nieustannie inwestujemy w jej rozwój, mimo trudnego otoczenia rynkowego legalnej części sektora bukmacherskiego. Teraz rozpoczynamy wdrażanie nowoczesnych oraz innowacyjnych samoobsługowych terminali do zawierania zakładów. Nowe urządzenia wpisują się w trend digitalizacji, który zauważalny jest również w naszym kanale retail”powiedział prezes Mateusz Juroszek.

W zeszłym roku STS zanotował przychody na poziomie 2,41 mld złotych, z czego ok. 20% przyniosły punkty stacjonarne, których w całej Polsce jest ponad 440, a zatrudnienie w nich znajduje ponad 1000 osób. Większą siecią sprzedaży może pochwalić się tylko Fortuna.

Jak widać plotki o śmierci detalicznej sprzedaży są mocno przesadzone i firmy bukmacherskie nadal mocno inwestują w ten kanał. Samoobsługowe automaty do gry oferuje również m.in. forBET i Totolotek, który niedawno zapowiedział, że również zamierza otwierać punkty premium. Realizacja strategii omni-channel jest drogą, którą chcą podążać największe spółki w Polsce z STS-em, Totolotkiem i Fortuną na czele.

Zobacz też

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Czytaj więcej...
IGT

Totalizator Sportowy kontynuuje współpracę z IGT. Nowa umowa podpisana.

Bez większych niespodzianek zakończył się prowadzony przez Totalizator Sportowy przetarg na wybór nowego dostawcy systemu loteryjnego. Nowym-starym dostawcą zostało

Czytaj więcej...

Holandia. KSA wzywa do usunięcia automatów z parków rozrywki

Kansspelautoriteit (KSA), holenderski organ ds. gier hazardowych, zapowiedział, że wprowadzi zmiany w obowiązujących przepisach, zgodnie z którymi automaty do

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu