TOTALbet przedłuża współpracę z federacją FEN

W Aktualności DNIA
- Updated

TOTALbet pozostanie w 2020 roku sponsorem organizacji sportów walki Fight Exclusive Night (FEN). Marka TOTALbet prezentowana będzie już w najbliższą sobotę na gali FEN 27 w Szczecinie. Bukmacher podkreśla, że oferuje najszerszą pulę zakładów na to wydarzenie.

Jak przypominają w komunikacie prasowym służby prasowe bukmachera, współpraca TOTALbet z FEN trwa od marca 2019, obejmując trzy gale: w Warszawie, Ostródzie oraz Wrocławiu. Obie strony uznały, że osiągnięte efekty były satysfakcjonujące, zatem podjęły decyzję o dalszej współpracy. TOTALbet pozostanie więc w 2020 r. oficjalnym bukmacherem FEN.

„Dzięki współpracy z FEN przeprowadziliśmy szereg ciekawych akcji marketingowych, docierając do szerokiego grona osób zainteresowanych sportami walki i zakładami. Cieszę się, że przed nami kolejne gale pełne sportowych emocji”, podkreśla dyrektor marketingu TOTALbet, Adrian Furmańczyk.

„Cieszę się, że w dalszym ciągu będziemy współpracowali z legalnym bukmacherem TOTALBET, bo to, podobnie jak my, wciąż prężnie rozwijająca się firma, która ambitnie patrzy w przyszłość. Stawiamy sobie w 2020 roku ambitne cele, a jestem przekonany, że z takim Partnerem osiągniemy wszystko, co sobie zakładamy”, dodaje Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

Najbliższa gala  organizowana przez federację FEN odbędzie się w Szczecinie. W walce wieczoru Mateusz Rębecki bronił będzie pasa mistrzowskiego w kategorii lekkiej. Jego przeciwnikiem będzie Magomed Magomedov. To gratka dla miejscowych kibiców, ponieważ Rębecki reprezentuje klub Berserkers Team Szczecin. Na gali walczyć będą również inni zawodnicy pochodzący ze Szczecina: Wojciech Janusz, Sebastian Romanowski, Kamil Gniadek i Marcin Parcheta. Organizatorzy są zatem pewni, że na trybunach Netto Areny zapanuje gorąca atmosfera!

Bukmacher informuje, że jego klienci będą mogą brać udział w konkursach, w których do wygrania są bilety na gale FEN. Przygotował również specjalne promocje oraz najszerszą ofertę zakładów przedmeczowych i LIVE. W Netto Arenie na kibiców czekać będzie także niespodzianka od TOTALbet, dzięki której będzie można sprawdzić swoją formę i wygrać atrakcyjne nagrody.

Zobacz też

Hiszpania. Oficjalny zakaz sponsoringu przez operatorów hazardowych

Hiszpańskie władze oficjalnie potwierdziły zastosowanie okresu przejściowego na wprowadzenie zakazu sponsorowania gier hazardowych w piłce nożnej. Organy z Półwyspu

Czytaj więcej...

Celebryci i znani sportowcy znikną z brytyjskich reklam hazardu

Brytyjski Komitet Praktyki Reklamowej (CAP) przygotowuje ustawę, która zakaże wykorzystywania osobistości ze świata sportu oraz innych celebrytów w reklamach

Czytaj więcej...

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu