Totalizator Sportowy poszerza ofertę online

W Aktualności DNIA
- Updated

Totalizator Sportowy rozszerza swoją ofertę gier liczbowych dostępnych online. Od dziś za pośrednictwem internetu zagrać można nie tylko w dostępne dotychczas Lotto, Mini Lotto, Multi Multi i Eurojackpot, ale również w Keno.

Wprowadzenie kolejnego produktu do portfolio gier liczbowych dostępnych w kanale online jest następnym krokiem krajowego potentata w kierunku zrównania oferty online z tą, która jest dostępna w stacjonarnych kolekturach. W ten sposób Totalizator zamierza trafić w gusta możliwie najszerszej grupy klientów oraz zwiększyć dostępność gry.

W ocenie Redakcji, Keno jest jedną z najbardziej pasujących do kanału online gier liczbowych. Losowania odbywają się co 4 minuty, co powoduje, że dynamika gry w porównaniu z innymi grami liczbowymi oferowanymi przez Totalizator jest znacznie wyższa. Można zatem założyć, że znajdzie się spora grupa klientów spędzających przy losowaniach Keno dłuższy czas, a nie obstawiających wyniki tylko jednego losowania.  

Gracz, podobnie jak w kanale tradycyjnym, może wybrać ilość skreśleń, wysokość stawki oraz liczbę losowań, na które chce zawrzeć zakład. Może przy tym oczywiście typować liczby sam, lub zdać się na los i wybrać opcję „chybił trafił”. Interfejs służący do zawierania zakładu jest przejrzysty i przyjazny dla użytkownika, stanowiąc powielenie dotychczas stosowanych przez Totalizator rozwiązań.

Totalizator Sportowy nie podjął jeszcze szerokiej komunikacji dotyczącej nowej oferty. Z zainteresowaniem będziemy śledzić wyniki kolejnej gry TS oferowanej w kanale online.

Zobacz też

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Czytaj więcej...
IGT

Totalizator Sportowy kontynuuje współpracę z IGT. Nowa umowa podpisana.

Bez większych niespodzianek zakończył się prowadzony przez Totalizator Sportowy przetarg na wybór nowego dostawcy systemu loteryjnego. Nowym-starym dostawcą zostało

Czytaj więcej...

Holandia. KSA wzywa do usunięcia automatów z parków rozrywki

Kansspelautoriteit (KSA), holenderski organ ds. gier hazardowych, zapowiedział, że wprowadzi zmiany w obowiązujących przepisach, zgodnie z którymi automaty do

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu