Ukraiński tenis stołowy zabroniony w New Jersey

W Aktualności DNIA
- Updated

Bukmacherzy w New Jersey zostali poinstruowani, aby zawiesić zakłady na wszystkie ukraińskie wydarzenia w tenisie stołowym. Powodem jest ostrzeżenie o potencjalnym ustawieniu meczów w tej dyscyplinie.

Wydział Kontroli Gier w New Jersey został poinformowany przez Stowarzyszenie Monitorowania Integralności Zakładów Sportowych na początku zeszłego tygodnia o problemach z ustawieniami meczów na Ukrainie.

Zakłady na wszystkie mecze tenisa stołowego na Ukrainie oraz na mecze z udziałem sześciu graczy na poza jej granicami są zakazane, zgodnie z zawiadomieniem przekazanym bukmacherom z New Jersey. Sześciu graczy, którzy znaleźli się na cenzurowanym to: Liliia Zaitseva, Ivan Gaysin, Karen Dzhanibekyan, Eduard Panichev, Anastasia Efimova i Gleb Zotov.

Według opublikowanego komunikatu władz hazardowych: „Chociaż nie ma jeszcze żadnych dowodów na to, że w New Jersey ktoś obstawiał ustawione spotkania, ze względu na charakter ostrzeżenia, Wydział Kontroli Gier w New Jersey zawiesza przyjmowanie zakładów na wszystkie wydarzenia w tenisie stołowym na Ukrainie, w tym między innymi na Setka Cup, WIN Cup i TT Cup. ”

Indiana Gaming Commission zawiesiła zakłady na jakiekolwiek wydarzenia w tenisie stołowym, które nie są sankcjonowane przez organy zarządzające sportem – Międzynarodową Federację Tenisa Stołowego i Europejską Unię Tenisa Stołowego – próbując złagodzić wszelkie potencjalne problemy związane z ustawianiem meczów.

Tenis stołowy był jednym z niszowych sportów, które doświadczyły największego wzrostu zainteresowania rynków i klientów bukmacherskich podczas przerwy wymuszonej przez koronawirusa.

Zobacz też

Bukmacherzy – dlaczego produkt jest tak ważny?

Polska branża zakładów bukmacherskich została zdominowana przez dwie najpopularniejsze marki, które wspólnie kontrolują ponad 3/4 rynku. Mowa tu oczywiście

Czytaj więcej...

Bank Australia zablokuje transakcje hazardowe kartami kredytowymi

Bank Australia zablokuje swoim klientom możliwość wykorzystywania wydanych przez siebie kart kredytowych do finansowania transakcji hazardowych.Nowe rozwiązanie wejdzie w

Czytaj więcej...

Kasyna w Wielkiej Brytanii zakażą spożywania alkoholu aby uniknąć zamknięć?

Operatorzy kasyn działający na co dzień w Anglii i Walii zaproponowali wprowadzenie zakazu spożywania alkoholu, tak aby uniknąć kolejnej

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu