Ukraiński tenis stołowy zabroniony w New Jersey

W Aktualności DNIA
- Updated

Bukmacherzy w New Jersey zostali poinstruowani, aby zawiesić zakłady na wszystkie ukraińskie wydarzenia w tenisie stołowym. Powodem jest ostrzeżenie o potencjalnym ustawieniu meczów w tej dyscyplinie.

Wydział Kontroli Gier w New Jersey został poinformowany przez Stowarzyszenie Monitorowania Integralności Zakładów Sportowych na początku zeszłego tygodnia o problemach z ustawieniami meczów na Ukrainie.

Zakłady na wszystkie mecze tenisa stołowego na Ukrainie oraz na mecze z udziałem sześciu graczy na poza jej granicami są zakazane, zgodnie z zawiadomieniem przekazanym bukmacherom z New Jersey. Sześciu graczy, którzy znaleźli się na cenzurowanym to: Liliia Zaitseva, Ivan Gaysin, Karen Dzhanibekyan, Eduard Panichev, Anastasia Efimova i Gleb Zotov.

Według opublikowanego komunikatu władz hazardowych: „Chociaż nie ma jeszcze żadnych dowodów na to, że w New Jersey ktoś obstawiał ustawione spotkania, ze względu na charakter ostrzeżenia, Wydział Kontroli Gier w New Jersey zawiesza przyjmowanie zakładów na wszystkie wydarzenia w tenisie stołowym na Ukrainie, w tym między innymi na Setka Cup, WIN Cup i TT Cup. ”

Indiana Gaming Commission zawiesiła zakłady na jakiekolwiek wydarzenia w tenisie stołowym, które nie są sankcjonowane przez organy zarządzające sportem – Międzynarodową Federację Tenisa Stołowego i Europejską Unię Tenisa Stołowego – próbując złagodzić wszelkie potencjalne problemy związane z ustawianiem meczów.

Tenis stołowy był jednym z niszowych sportów, które doświadczyły największego wzrostu zainteresowania rynków i klientów bukmacherskich podczas przerwy wymuszonej przez koronawirusa.

Zobacz też

Rozmowa z Mateuszem Kalinowskim organizatorem Warsaw Poker Challenge

Jesteś jedną z osób organizujących spotkania pokerowe w Warszawie. Jak to się zaczęło?Cała fascynacja kartami zaczęła się już od

Czytaj więcej...

40% spadek przychodów z gier hazardowych online w Grecji

Grecki rynek gier hazardowych online zanotował ok. 40-procentowy spadek przychodów w okresie pierwszych pięciu miesięcy 2020 r. Co nie

Czytaj więcej...

Potrojenie wartości branży kasyn na przestrzeni dwóch dekad

Zgodnie z niedawno przeprowadzonymi przez Catena Media badaniami branży, globalny rynek kasyn na przestrzeni ostatnich dwóch dekad urósł niemal

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu