USA. BetMGM udostępnia transmisje sportowe na żywo

W Aktualności DNIA
- Updated

BetMGM, amerykańska platforma bukmacherska online, wprowadza możliwość oglądania na żywo transmisji z wydarzeń sportowych. Oferta ma być sposobem na uatrakcyjnienie oferty operatora, który stara się umocnić i rozwinąć na szybko rozwijającym się amerykańskim rynku hazardowym.

Jak informuje sportbusiness.com, zakres transmisji obejmuje przede wszystkim wydarzenia piłkarskie i tenisowe, w tym rozgrywki ATP Tour oraz French Open. Wśród wydarzeń piłkarskich można wymienić, rozgrywki o mistrzostwo Anglii i Puchar EFL, szkocką Premiership, holenderską Eredivisie; duńską Superligę, czy najwyższą klasę rozgrywek czeskich. Jest również akcent polski, w ofercie BetMGM fani futbolu znajdą również naszą rodzimą Ekstraklasę.

Ray Doyle, dyrektor ds. mediów cyfrowych w Roar Digital operatora BetMGM, poinformował w wypowiedzi dla portalu frntofficesport.com, że prawa do wydarzeń sportowych zostały nabyte z różnych źródeł. Doyle dodał też: „Wszystko, co możemy teraz powiedzieć, to to, że rozważamy szeroki wachlarz ulepszenia treści sportowych transmitowanych na żywo. Planujemy zwiększenie liczby i rodzajów wydarzeń sportowych transmitowanych na żywo. Wydarzenia, które już transmitujemy czynią nas jednym z wiodących dostawców transmisji na żywo w zakładach mobilnych, a my dopiero zaczynamy… ”

Aby uzyskać dostęp do transmisji, użytkownicy muszą zarejestrować się w aplikacji BetMGM i dokonać wpłaty na swoje konto. Klienci dysponują także tzw. funkcją szybkiego zakładu, co pozwala na obstawianie zakładów podczas oglądania transmisji na żywo.

Dyrektor Roar Digital dodał również: „Wiemy, że wysokiej jakości treści sportowe na żywo znacznie poprawiają wrażenia z zakładów podczas gry i chcieliśmy, aby użytkownicy mogli wygodnie oglądać w aplikacji BetMGM wydarzenia sportowe z całego świata. Jesteśmy przekonani, że dodanie do naszej oferty transmisji na żywo zapewnia wyjątkowe wrażenia użytkownika i może ostatecznie odróżnić platformę BetMGM od pozostałych”.

Nie sposób nie zauważyć, iż proponowane przez operatora rozwiązanie jest bardzo podobne do opisywanego przez nas rozwiązania stosowanego na Wyspach Brytyjskich, gdzie wzbudza ono poważne kontrowersje, szczególnie w związku z możliwością zawierania zakładów „na żywo” podczas transmisji. W tej sprawie stanowczo i krytycznie wypowiadają się przedstawiciele najwyższych brytyjskich władz.

Foto. Ronile

Zobacz też

Hiszpania. Oficjalny zakaz sponsoringu przez operatorów hazardowych

Hiszpańskie władze oficjalnie potwierdziły zastosowanie okresu przejściowego na wprowadzenie zakazu sponsorowania gier hazardowych w piłce nożnej. Organy z Półwyspu

Czytaj więcej...

Celebryci i znani sportowcy znikną z brytyjskich reklam hazardu

Brytyjski Komitet Praktyki Reklamowej (CAP) przygotowuje ustawę, która zakaże wykorzystywania osobistości ze świata sportu oraz innych celebrytów w reklamach

Czytaj więcej...

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu