Wejdź do Gry z… Totalizatorem Sportowym

W Aktualności DNIA
- Updated
Wejdź Do Gry

Państwowy monopolista i jednocześnie największy podmiot na polskim rynku hazardowym ogłosił nabór na swój nowy program stażowy “Wejdź do Gry!”.

Trzymiesięczne staże wakacyjne skierowane są do studentów, który ukończyli co najmniej drugi rok studiów oraz absolwentów szkół wyższych, którzy chcieliby zapoznać się z zasadami funkcjonowania firmy i spróbować swoich sił pracując od lipca do września w centrali Totalizatora Sportowego w Warszawie.

Kandydaci mają do wyboru cztery obszary, w których mogą obyć staż. Są to Departament Promocji i PR, Departament Rozwoju (Ecommerce), Departament Rozwoju (IT) oraz Biuro Strategii.

Wśród zadań, jakie będą stawiane stażystom, firma wymienia między innymi, w zależności od wybranego obszaru:

  • pracę nad przygotowywaniem i realizacją kampanii marketingowych,
  • współpracę z agencjami reklamowymi,
  • udział w przygotowywaniu materiałów reklamowych,
  • współpracę przy prowadzeniu akcji promocyjnych skierowanych do obecnych klientów,
  • udział w w budowie i zarządzaniu aplikacji na urządzenia mobilne,
  • przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji strategicznych.

Totalizator Sportowy oferuje stażystom pracę na umowę zlecenie na okres 3 miesięcy, udział w wydarzeniach firmowych, możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie działającej w kilku segmentach rynku, a także – co z pewnością ucieszy studencką kieszeń – atrakcyjne wynagrodzenie.

Opis poszczególnych staży, szczegółowe wymagania jak również formularz aplikacji znajdują się na stronie Totalizatora Sportowego.

fot. Totalizator Sportowy

Zobacz też

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Czytaj więcej...
IGT

Totalizator Sportowy kontynuuje współpracę z IGT. Nowa umowa podpisana.

Bez większych niespodzianek zakończył się prowadzony przez Totalizator Sportowy przetarg na wybór nowego dostawcy systemu loteryjnego. Nowym-starym dostawcą zostało

Czytaj więcej...

Holandia. KSA wzywa do usunięcia automatów z parków rozrywki

Kansspelautoriteit (KSA), holenderski organ ds. gier hazardowych, zapowiedział, że wprowadzi zmiany w obowiązujących przepisach, zgodnie z którymi automaty do

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu