Weteran branży hazardowej dołączył do Superbet

W Aktualności DNIA
- Updated

Terry Pattinson dołączył do rumuńskiego operatora, Superbet. Ostatnie 11 lat spędził w William Hill.

Weteran branży bukmacherskiej, Terry Pattinson, został zrekrutowany przez Superbet jako nowy „trading director”. Pattinson spędził wcześniej ponad 11 lat w William Hill, początkowo jako “head of in-play trading”, później jako “group trading director.”

Pattinson opuścił Hills pod koniec 2019 r. wraz z byłym głównym dyrektorem ds. Informacji Paulem Durkanem, ponieważ CEO Ulrik Bengtsson postanowił zmienić zespół kierownictwa wyższego szczebla. Decyzje zapadły po przejęciu władzy od Philipa Bowcocka.

Pattinson jest człowiekiem znanym i szanowanym w branży. Kierował działalnością bukmacherską Williama Hilla w zakresie handlu internetowego i handlu detalicznego na kilku kontynentach, w tym także na rozwijającym się rynku gier hazardowych w USA. Nowy dyrektor do spraw handlu w Superbet rozpoczął pracę z początkiem lipca i będzie dzielił swój czas między biura bukmachera w Rumunii, Chorwacji, Serbii, Polsce, Londynie i Leeds. Obecnie pracuje zdalnie z powodu pandemii Covid-19.

Jako dyrektor handlowy Pattinson będzie nadzorował dział bukmacherski Superbet, a także nadzorował prace nad ulepszeniem i tworzeniem nowych produktów operatora z Bukaresztu. Pattison będzie podlegał bezpośrednio dyrektorowi generalnemu Superbet, Johnnyowi Hartnettowi.

Zobacz też

Jamie Foxx w nowej kampanii reklamowej BetMGM

BetMGM, spółka joint venture GVC Holdings i MGM Resorts, oferująca zakłady sportowe i gry online ogłosiła, że w jej

Czytaj więcej...

Hazard online w Zimbabwe zyskuje na popularności, jednak państwo nie czerpie z tego zysków

W 16 milionowym Zimbabwe, ponad 50% populacji ma obecnie dostęp do Internetu.  Dzięki rozwojowi telefonii komórkowej, mieszkańcy tego afrykańskiego

Czytaj więcej...

Urugwaj: przetarg na resort na wybrzeżu Rocha

Prezydent Urugwaju, Luis Lacalle Pou wraz z ministrem turystyki Germánem Cardoso nie zwątpili w zasadność inwestycji w zintegrowane resorty

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu