William Hill oficjalnym partnerem NBA

W Aktualności DNIA
- Updated

Najpopularniejszy chyba brytyjski bukmacher, William Hill został oficjalnym partnerem amerykańsko-kanadyjskiej ligi koszykarskiej NBA. Umowa obowiązywać będzie w rozpoczynającym się z końcem października sezonie 2019-20. Bukmacher stał się tym samym czwartym podmiotem z branży hazardowej, który zawarł porozumienie z najlepszą ligą na świecie, czytamy na portalu casino.buzz.

Zgodnie z umową William Hill będzie mógł wykorzystywać oficjalne dane ligi oraz markę NBA, jednocześnie oferując powiązane produkty w swoich stacjonarnych punktach, a także w aplikacji mobilnej.

„William Hill jest szanowaną na całym świecie marką, która jako pierwsza wprowadziła standardy zakładów sportowych na amerykańskim rynku. Jesteśmy zachwyceni rozpoczęciem współpracy z operatorem, który rozwija swoją działalność w Stanach Zjednoczonych. Cieszymy się z możliwości wspólnej pracy, której celem będzie zapewnienie naszym fanom najwyższej klasy doświadczeń” – skomentował w swoim oświadczeniu Scott Kaufman-Ross, wiceprezes senior NBA.

Wygląda na to, że NBA mocno wkracza do gry hazardowej. Liga zawarła już na rozpoczynający się sezon umowy z MGM Resorts, The Stars Group i FanDuel. Wszyscy wymienieni to autoryzowani operatorzy na amerykańskim rynku, a porozumienia zostały podpisane na zasadzie niewyłączności.

Dan Shapiro, Wiceprezes ds. Strategii i Rozwoju Biznesu w William Hill wierzy, że umowa między ich firmą a NBA będzie promować legalne zakłady i przyniesie wymierne korzyści dla wszystkich.

„Jesteśmy dumni z tego kreatywnego partnerstwa, które przyniesie wiele korzyści naszym klientom i partnerom w całym kraju. Przyczyni się to do promocji legalnych zakładów na wydarzenia ligi NBA, która jest liderem w rozpoznawaniu korzyści płynących z legalnego rynku zakładów sportowych. Oczekujemy, że będzie to początek długiej i wzajemnie korzystnej relacji z ligą i jej zespołami. William Hill i NBA zamierzają współpracować w celu „ochrony integralności gier NBA” – stwierdził wiceprezes William Hill.

Foto. tookapic

Zobacz też

Hiszpania. Oficjalny zakaz sponsoringu przez operatorów hazardowych

Hiszpańskie władze oficjalnie potwierdziły zastosowanie okresu przejściowego na wprowadzenie zakazu sponsorowania gier hazardowych w piłce nożnej. Organy z Półwyspu

Czytaj więcej...

Celebryci i znani sportowcy znikną z brytyjskich reklam hazardu

Brytyjski Komitet Praktyki Reklamowej (CAP) przygotowuje ustawę, która zakaże wykorzystywania osobistości ze świata sportu oraz innych celebrytów w reklamach

Czytaj więcej...

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu