Zakłady w New Jersey wciąż w górę

W Aktualności DNIA
- Updated

W sierpniu, w porównaniu do ubiegłego roku, Operatorzy z New Jersey odnotowali aż 174% wzrost GGR z zakładów sportowych.

GGR wygenerowany w ubiegłym miesiącu z regulowanych zakładów sportowych w New Jersey, wyniósł 25,2 mln USD, w porównaniu z 9,2 mln USD w sierpniu 2018 r. Wynik jest także zdecydowanie lepszy niż w lipcu br. roku, w którym łączy GGR wyniósł 17,9 mln USD.

Całkowity obrót osiągnięty przez operatorów zakładów sportowych w sierpniu to 293,6 mln USD, z aż czego 249,2 mln USD to pieniądze, które zostały postawione u bukmacherów internetowych. Pozostałe 44,4 miliona dolarów pochodziło z operacji naziemnych.

Co ciekawe, aż 85% wszystkich zakładów zostało postawione za pośrednictwem urządzeń mobilnych, a najpopularniejszym sportem, na wyniki którego się zakładano był baseball – na rozgrywki w tej dyscyplinie postawiono około 40% wszystkich stawek.

Analitycy sugerują, że wrześniowe przychody mogą wzrosnąć nawet o 100%, dzięki rozpoczęciu sezonu NFL. Dodają, że FanDuel należący do Flutter Entertainment pozostaje w New Jersey najpopularniejszym operatorem w udziałem w rynku sięgającym prawie 50%.

Zobacz też

Hiszpania: koniec sponsoringu w piłce nożnej?

Rząd hiszpański zamierza zakazać sponsoringu firm z branży hazardowej na koszulkach piłkarskich. Rozwiązanie ma zostać wprowadzone w ramach nowych

Czytaj więcej...

European Lotteries publikuje raport z działalności za rok 2019

Po raz drugi w swej historii European Lotteries, organizacja zrzeszająca głownie europejskich operatorów loterii oraz ich dostawców, wydała raport

Czytaj więcej...

Betway ratuje krykieta w RPA

Znany operator internetowy, Betway zawarł umowę partnerską z Cricket South Africa (CSA) - organem zarządzającym i nadzorującym tę dyscyplinę

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu