Zakłady w New Jersey wciąż w górę

W Aktualności DNIA
- Updated

W sierpniu, w porównaniu do ubiegłego roku, Operatorzy z New Jersey odnotowali aż 174% wzrost GGR z zakładów sportowych.

GGR wygenerowany w ubiegłym miesiącu z regulowanych zakładów sportowych w New Jersey, wyniósł 25,2 mln USD, w porównaniu z 9,2 mln USD w sierpniu 2018 r. Wynik jest także zdecydowanie lepszy niż w lipcu br. roku, w którym łączy GGR wyniósł 17,9 mln USD.

Całkowity obrót osiągnięty przez operatorów zakładów sportowych w sierpniu to 293,6 mln USD, z aż czego 249,2 mln USD to pieniądze, które zostały postawione u bukmacherów internetowych. Pozostałe 44,4 miliona dolarów pochodziło z operacji naziemnych.

Co ciekawe, aż 85% wszystkich zakładów zostało postawione za pośrednictwem urządzeń mobilnych, a najpopularniejszym sportem, na wyniki którego się zakładano był baseball – na rozgrywki w tej dyscyplinie postawiono około 40% wszystkich stawek.

Analitycy sugerują, że wrześniowe przychody mogą wzrosnąć nawet o 100%, dzięki rozpoczęciu sezonu NFL. Dodają, że FanDuel należący do Flutter Entertainment pozostaje w New Jersey najpopularniejszym operatorem w udziałem w rynku sięgającym prawie 50%.

Zobacz też

Hiszpania. Oficjalny zakaz sponsoringu przez operatorów hazardowych

Hiszpańskie władze oficjalnie potwierdziły zastosowanie okresu przejściowego na wprowadzenie zakazu sponsorowania gier hazardowych w piłce nożnej. Organy z Półwyspu

Czytaj więcej...

Celebryci i znani sportowcy znikną z brytyjskich reklam hazardu

Brytyjski Komitet Praktyki Reklamowej (CAP) przygotowuje ustawę, która zakaże wykorzystywania osobistości ze świata sportu oraz innych celebrytów w reklamach

Czytaj więcej...

Grzywna dla Google za reklamy hazardu we Włoszech

Autorità per le Garanzie nelle Comunicazioni (AGCOM), włoski organ regulujący kwestie komunikacji w tym kraju, nałożył na Google grzywnę

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu