Zakłady w New Jersey wciąż w górę

W Aktualności DNIA
- Updated

W sierpniu, w porównaniu do ubiegłego roku, Operatorzy z New Jersey odnotowali aż 174% wzrost GGR z zakładów sportowych.

GGR wygenerowany w ubiegłym miesiącu z regulowanych zakładów sportowych w New Jersey, wyniósł 25,2 mln USD, w porównaniu z 9,2 mln USD w sierpniu 2018 r. Wynik jest także zdecydowanie lepszy niż w lipcu br. roku, w którym łączy GGR wyniósł 17,9 mln USD.

Całkowity obrót osiągnięty przez operatorów zakładów sportowych w sierpniu to 293,6 mln USD, z aż czego 249,2 mln USD to pieniądze, które zostały postawione u bukmacherów internetowych. Pozostałe 44,4 miliona dolarów pochodziło z operacji naziemnych.

Co ciekawe, aż 85% wszystkich zakładów zostało postawione za pośrednictwem urządzeń mobilnych, a najpopularniejszym sportem, na wyniki którego się zakładano był baseball – na rozgrywki w tej dyscyplinie postawiono około 40% wszystkich stawek.

Analitycy sugerują, że wrześniowe przychody mogą wzrosnąć nawet o 100%, dzięki rozpoczęciu sezonu NFL. Dodają, że FanDuel należący do Flutter Entertainment pozostaje w New Jersey najpopularniejszym operatorem w udziałem w rynku sięgającym prawie 50%.

Zobacz też

Wielka Brytania. Zgoda CMA na fuzję Flutter Entertainment i The Stars Group

We wtorek brytyjski Urząd ds. Konkurencji i Rynków (CMA) poinformował opinię publiczną, że w jego ocenie połączenie hazardowych gigantów, Flutter

Czytaj więcej...

Od kwietnia nowe regulacje reklamowe w Danii

Z początkiem kwietnia w Danii wchodzą w życie nowe przepisy marketingowe. Regulacje te nakładają na operatorów hazardowych obowiązek zamieszczania

Czytaj więcej...

Zmiany w belgijskiej loterii w związku ze znacznym spadkiem sprzedaży

Belgium National Lottery wprowadza duże zmiany w związku z ogromnym spadkiem sprzedaży swoich produktów wywołanym pandemią koronawirusa.Jak donosi The Brussels Times,

Czytaj więcej...

Mobile Sliding Menu